Hacksaw Gaming Slot Oyunları 2022

eiddaa

Yönetici
Hacksaw son dönemde en fazla ilgi çeken slot sağlayıcı oldu. Çok kısa sürede dikkat çeken oyunlar üreten sağlayıcı fenomen olma yolunda. Pragmatic, Play’n Go, Netent ve diğerlerinin tahtını çoktan salladı. Sağlayıcının en büyük özelliği tüm oyunlarının çok rahatlıkla Max win vermesi. Bir kaç aylık oyunlardan çok rahatlıkla 1000x ve üstü kazançlar görebiliyoruz. Hacksaw’in en dikkat çeken oyunları; Chaos Crew, Wanted Dead or a Wild, Toshi Video Club, Stack ‘Em, Joker Bombs ve Tasty Treats diyebiliriz.

Hacksaw oyunlarına kısa kısa tek tek bakalım. Ufak bir tanıtım olsun. Tabi tanıtım sıralamasını kazanç potansiyeline göre yapalım. Böylece önerdiğimiz oyun sırası gibi düşünelim. Çıkardığı tüm oyunların tutması da ayrı bir başarı örneği diyebiliriz. Bu nedenle biraz uzun bir yazı olacak. Yazıya ilk oyunları olan CC olarak da bilinen Chaos Crew ile başlayalım. Kaos Ekibi diye çevirebileceğimiz oyun ciddi anlamda ödedikleri ile kaos yaratabiliyor!

  • Chaos Crew
Hacksaw’in ilk oyunlarından olan CC’de maksimum kazanç 10.000x.. RTP olarak 95.92% oran veren oyunda yüksek kazançlar elde edilebiliyor. Normal oyunda üç tane Free Spin sembolü ile bonus oyununa giren CC’de olaylar bundan sonra gelişiyor. 5×5 tabloda Kuru Kafa, Kedi toplamaya çalışıyoruz.. Her kuru kafa + puan getiriyor. Kedi ise çarpan getiriyor. Tüm makaralara çarpan veya artı puan da gelebiliyor. Üç kez üst üste sembol gelmezse bonus oyunu bitiyor. Satın alma imkanı da var ancak bonusu hem pahalı hem de riski çok yüksek. Bu nedenle kasası sağlam olanlar bir kaç kere üst üste bonus denemek zorunda.

  • Wanted Dead or a Wild
Yeni oyunlarından biri ancak en fazla oynanan oyunu diyebiliriz. İnanılmaz paralar ödeyen 12.000x max win imkanı sunan oyun çok zevkli. Üç farklı bonus oyunu olan oyunda yüksek kazançlar çıkıyor. İlk bonus türü tren bonusu.. Bu bonus 100x karşılığı bonusu olup, en zayıf ödeme ihtimali olan bonustur. Ancak 300-400x ödemeleri burada da görebiliyoruz. İkinci bonus türü Düello.. Bu bonusun satın alma karşılığı 200x.. Ancak 12.000x’e kadar ödemeyi bu bonus türünde atabiliyor. VS sembolü makaralarda geldiğinde full ekran çarpan atabiliyor. Çarpanlar 100’e kadar gidebiliyor. Bu bonusta amaç VS sembolünü yakalamak.. Son bonus türü Dead.. Ölüm oyunu.. Önce CC’deki gibi Wild sayısını ve Çarpanları topluyoruz. Sonrasında Tren bonusu oyununa benzer wild’lar ekrana geliyor. 15 wild ve üzeri toplamada büyük ödemeler buradan da geliyor. Bu bonusun satın alma karşılığı 400x..
Bu oyunun en büyük özelliği normal spin atarken de 12.000x alabilirsiniz. Veya max win olmasa da 1000-2000x verebiliyor. VS sembolleri normal spinde de geliyor. Eğer 3-4 tane yakalarsanız büyük çarpanlar ile yüksek kazançlar alabilirsiniz.
  • Toshi Video Club
Toshi Video Club tasarımı ile çok dikkat çeken bir oyun. 10.000x maksimum kat veren oyunda normal spinde de yüksek kazançlar alabilirsiniz. Oyunda tek bonus türü var. 120x değeri ile satında alabiliyorsunuz. Üç tane freespin sembolü gelince bonus oyununa giriyor. Burada çarpanları topluyorsunuz ve her kazancınız bu kat sayı ile çarpılıyor. Biriken çarpanlar 100-200 kata kadar çıkabiliyor. Bu rakamlara gidince full line bir kazanç çok ciddi ödemeler yapmaktadır. Oynaması çok zevkli olan oyun önerdiklerimiz arasındadır.
  • Joker Bombs
Hacksaw’in Sweet Bonanza’sı diyebiliriz. Tüm mantık aynı.. 10.000x max ödemesi. Bu oyunun tek farkı normal spinde çarpan atması. Sweet Bonanza’da bu özellik yok. Bu nedenle base gamede de ödeme alabilirsiniz. Oyunda 100x değerinde tek bir bonus türü var. Bonus oyunu üç joker kafası ile uzayabiliyor. Yüksek çarpanlar attığı gibi benzin işareti ile çarpanı bir de çarpıyor. Böylece 100x’i 20x ile de çarpma ihtimali var! Oyun çok zevkli. Sweet bonanza’dan çok daha fazla ihtimalli oyun. Satın alımlarda çok fazla düşük x veriyor. Bu nedenle satın almayı çok önermiyorum.

Hacksaw Gaming Slot Oyunları 2022
 

Forum istatistikleri

Konular
628
Mesajlar
4,368
Kullanıcılar
10,092
Son üye
Eohhiy

Son profil mesajları

Автореги с которых наша команда льет сама, иными словами мы знаем что продаем и сами работаем с теми аккаунтами которые предлагаем вам!
фарм аккиы фейсбук купить
Ассортимент будет пополнятся, но на данный момент уже доступны акки с минимальным
Автореги с которых наша команда льет сама, иными словами мы знаем что продаем и сами работаем с теми аккаунтами которые предлагаем вам!
купить прогретый аккаунт facebook казахстан
Ассортиме
Элегантные красивые одно и двухместные качели для дачи сегодня востребованы как никогда. Плетеная садовая мебель качель изготавливается из натурального ротанга или полиротанга высочайшего качества.
http://expobusiness.ru/wp-includes/pages/gastronomicheskiy_tur_po_grecii.html
Это удобнейшее качающееся дачное кресло украсит сад
happy ending for a woman
Address: 1-G, 1-01 & 1-02, Jalan Bestari 3/5, Taman Nusa Bestari, 81300 Nusajaya, Johor.

Çevrimiçi üyeler

Üst